• Breed aanbod
  • Snel geleverd
  • Op maat gemaakt

Walth houdt van dialoog

Onze medewerkers staan klaar om u te adviseren en te begeleiden bij al uw vragen. Aarzel niet om ons te contacteren via onderstaande formulier:
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Onze filialen contacteren?

Walth Bree

Peerderbaan 96 , 3960 Bree

Email. bree@walth.be
Tel. 089 46 96 66

Walth Diepenbeek

Grendelbaan 109 , 3590 Diepenbeek

Email. diepenbeek@walth.be
Tel. 011 32 33 18

Walth Genk

Gieterijstraat 92 , 3600 Genk

Email. genk@walth.be
Tel. 089 84 84 43

Walth Mol

Zuiderring 103 , 2400 Mol

Email. mol@walth.be
Tel. 014 14 02 20

Walth Pelt

Haltstraat 108 , 3900 Overpelt

Email. pelt@walth.be
Tel. 011 66 18 00

Walth Sint-Truiden

Duifhuisstraat 4330 , 3800 Sint-Truiden

Email. sint-truiden@walth.be
Tel. 011 59 79 05

Walth Tongeren

Rietmusweg 91 , 3700 Tongeren

Email. tongeren@walth.be
Tel. 012 23 67 00