Veel inhout

  • Breed aanbod
  • Snel geleverd
  • Op maat gemaakt

Ontdek onze verschillende houthandels

Vanaf januari 2021 groepeert Walth 7 houthandels waaronder Pelt Hout, Genk Hout, Modest Hout (Diepenbeek en Tongeren) en Mezo Hout (Bree, Mol en Sint-Truiden)

Ben je professional dan is Walth er voor u met een breed assortiment en een service op het ritme van uw verwachtingen. Van een snelle offerte tot leveringen op locatie. Maar ook de betere doe-het-zelver vindt beslist zijn gading en wij leveren graag het nodige advies erbij.

Voor vragen of eventuele offertes kan u contact opnemen op de onderstaande adressen of via ons aanvraagformulier

Walth Bree
Bree

Peerderbaan 96
3960 Bree
Tel.
089 46 96 66
E-mail.
bree@walth.be

Routebeschrijving

Walth Diepenbeek
Diepenbeek

Grendelbaan 109
3590 Diepenbeek
Tel.
011 32 33 18
E-mail.
diepenbeek@walth.be

Routebeschrijving

Walth Genk
Genk

Gieterijstraat 92
3600 Genk
Tel.
089 84 84 43
E-mail.
genk@walth.be

Routebeschrijving

Walth Mol
Mol

Zuiderring 103
2400 Mol
Tel.
014 14 02 20
E-mail.
mol@walth.be

Routebeschrijving

Walth Pelt
Pelt

Haltstraat 108
3900 Overpelt
Tel.
011 66 18 00
E-mail.
pelt@walth.be

Routebeschrijving

Walth Sint-Truiden
Sint-Truiden

Duifhuisstraat 4330
3800 Sint-Truiden
Tel.
011 59 79 05
E-mail.
sint-truiden@walth.be

Routebeschrijving

Walth Tongeren
Tongeren

Rietmusweg 91
3700 Tongeren
Tel.
012 23 67 00
E-mail.
tongeren@walth.be

Routebeschrijving

Wat je nog moet weten over Walth

Wat zijn de nieuwste trends op de houtmarkt? Wat je zou moeten weten willen wij je best vertellen.

De Walth- houthandels staan voor een
breed aanbod, snel geleverd en op maat gemaakt